» » Вручення сертифікатів слухачам курсів підвищення кваліфікації

Вручення сертифікатів слухачам курсів підвищення кваліфікації

Дата: 14-07-2023, 16:58 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Невід'ємною складовою частиною системи професійного розвитку державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування є підвищення кваліфікації.

З 6 по 14 липня 2023 року у Західноукраїнському національному університеті колективом кафедри фінансів ім. С. І. Юрія разом із колегами з кафедри менеджменту та публічного управління, кафедри міжнародних відносин та дипломатії проведено чергові курси підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування за спеціальною професійною (сертифікатною) програмою «Управління місцевими фінансами: інклюзивність, ефективність і відповідальність» для працівників Департаменту фінансів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Курси охоплювали вивчення слухачами матеріалів за такими напрямами:

• сучасні тенденції управління місцевими фінансами України;
  • основні підходи до реалізації змін в органі публічного управління;
  • система стратегічного та середньострокового бюджетного планування як основа бюджетної політики територіальної громади;
  • технології бюджетування в системі управління місцевими фінансами;
  • пріоритети формування фінансових ресурсів територіальної громади;
  • підвищення ефективності фіскального адміністрування в територіальній громаді;
  • комунікації у сфері місцевих фінансів;
  • орієнтири міжнародного співробітництва органів місцевого самоврядування;
  • механізм залучення державних інвестицій.

Ректор Західноукраїнського національного університету Оксана Десятнюк вручила слухачам сертифікати про завершення курсів й привітала з успішним проходженням програми підвищення кваліфікації:

«Щиро вітаю слухачів із успішним завершенням курсів!  Підвищення кваліфікації – це не лише про зобов’язання та вимоги законодавства, у першу чергу -  це розвиток фахових компетентностей. Відрадно, що ви постійно крокуєте в ногу з часом, покращуючи рівень своєї професійної майстерності!»