ННІК ЗУНУ

Дата: 17-07-2023, 17:07 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Навчально-науковий інститут комунікацій Західноукраїнського національного університету запрошує на навчання!

Набір за унікальною міжнародною магістерською програмою двох дипломів «Психологія перемовин та медіація» відбувається вже зараз!

У фокусі програми:

Міжнародна мобільність, подвійний диплом, досвід новітніх світових практик, причетність до професійних спільнот MEDIATS та INTRA, можливість додатково отримати сертифікат Міжнародної асоціації медіаторів, можливість виграти меценатську стипендію на навчання, досвідчені українські та зарубіжні викладачі, практичні дискусійні платформи з відомими перемовниками та медіаторами світу, професійні літні школи, низка навчальних дисциплін викладається англійською мовою!

Програма реалізується спільно з Нідерландською бізнес-академією та є сучасним креативним майданчиком для вдосконалення психологічних знань майбутніх перемовників та медіаторів, а також для вироблення практичних навичок ведення дипломатичних, військових, кризових, бізнес-перемовин та майстерного врегулювання конфліктів під час проведення медіацій.

Приєднуйтеся до команди навчально-наукового інституту комунікацій!

Обирайте свій шлях професійного росту та особистісного розвитку разом з нами!

Ми готуємо миротворців для України та світу!

Більше інформації:

nnic@wunu.edu.ua