» » Зустріч з латвійськими волонтерами

Зустріч з латвійськими волонтерами

Дата: 17-07-2023, 17:53 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

До Західноукраїнського національного університету завітали латвійські волонтери.

Делегація, на чолі з мером міста Огре Егілсом Хельманісом, зустрілася із ректором класичного університету Тернополя Оксаною Десятнюк, проректором з науково-педагогічної роботи (міжнародна діяльність) Уляною Коруц, проректором з науково-педагогічної роботи Віктором Островерховим та директором навчально-наукового центру конверсії військових кадрів та ветеранів війни Іваном Бугаєм.

Пан Хелманіс був одним із перших дипломатів, хто відвідав Чернігів ще у квітні, одразу після понад місяця облоги і активних бойових дій, а також їздив на передову, аби на власні очі побачити, як стоять за свободу своєї держави українські воїни, та привозив допомогу військовим.

Оксана Миронівна подякувала волонтерам й зазначила:

«Щиро дякую, що не залишаєтесь байдужими до війни в Україні й всебічно допомагаєте нашому народу. Із вашою підтримкою, я переконана, ми будемо сильнішими!»

Пан Хелманіс заначив, що це війна не тільки України з росією, а й усього цивілізованого світу проти агресора.

Відбувся конструктивний діалог щодо нових перспектив розвитку співпраці університету й громадою міста Огре.