» » Студентка ЗУНУ здобула диплом другого ступеня на Всеукраїнському конкурсі кваліфікаційних робіт

Дата: 21-07-2023, 16:27 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Доброю традицією кафедри маркетингу Західноукраїнського національного університету є участь у конкурсах та олімпіадах всеукраїнського і міжнародного рівня. Нещодавно у Хмельницькому кооперативному торговельно-економічному інституті відбувся Всеукраїнський конкурс кваліфікаційних робіт із спеціальності «Маркетинг». На конкурс подано майже 200 робіт із 43 закладів вищої освіти України.
Західноукраїнський національний університет представляла випускниця магістратури спеціальності "Маркетинг" факультету економіки та управління, учасниця програми ERASMUS + Clobal Mobility університету Норд (Норвегія) Паращук Анастасія.  За свою  кваліфікаційна роботу на тему: «Удосконалення маркетингової діяльності підприємства сфери послуг, на прикладі МЦ Неоклінік» дівчина отримала диплом другого ступеня.
Вітаємо Анастасію Паращук та її наукового керівника, к.е.н, доцента кафедри маркетингу Світлану Хрупович із заслуженою перемогою та бажаємо натхнення для наступних цікавих прикладних досліджень.