Нарада

Дата: 21-07-2023, 16:20 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Ректор класичного університету Тернополя Оксана Десятнюк та проректор з науково-педагогічної роботи Віктор Островерхов провели робочу нараду з начальницею відділу творчої самореалізації та виховання Світланою Сорочинською та начальницею відділу інформації та зв’язків з громадськістю Оленою Васильків.

Колеги поділилися баченням щодо активізації участі молоді у заходах патріотичного спрямування, проведення Дня знань у Західноукраїнському національному університеті, запропонували нові шляхи залучення юнаків та дівчат до позанавчальних активностей та волонтерської діяльності класичного університету Тернополя.

У межах цифровізації університету освітяни поспілкувалися про онлайн-опитування студентів задля покращення якості освітнього процесу.