» » Студенти діляться враженнями від навчання у Західноукраїнському національному університеті

Дата: 28-07-2023, 16:02 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Ангеліна Нечай, студентка групи МВСК-21, brand аmbassador кафедри міжнародних відносин та дипломатії навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина ЗУНУ розповідає про студентське життя та навчання за спеціальністю  «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії»:

«Складна дилема стоїть перед кожною молодою людиною після закінчення школи, адже вибір закладу вищої освіти – це вибір життєвого шляху. Я успішно закінчила перший курс навчання у Західноукраїнському національному університеті і з впевненістю можу сказати, що обрала саме той виш! Мій перший навчальний рік був насичений.  Попри війну наші викладачі робили все для того, щоб ми відчули справжнє студентське життя. Різноманітні проєкти, цікаві гості, досвідчені лектори, викладачі з унікальними підходами до викладання – усе це супроводжувало мене увесь цей рік. Навчання дало мені змогу не лише поглибити знання, а й познайомитися з цікавими людьми та перейняти їх досвідом. Я навчилася дискутувати, брала участь в обговореннях міжнародних проблем та процесів. ЗУНУ став для мене не просто закладом освіти, а й місцем для самореалізації та саморозвитку. Я буду безмежно щасливою, якщо ще хтось знайде своє місце серед нашої дружньої сім’ї студентів, які навчаються за освітньою програмою «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії!»»

#step_by_step_to_the_dream

Контактна інформація:

Тел.: +38 050 524 50 73

Адреса: вул. Львівська, 11, корпус № 1, м. Тернопіль, 460009.

Е-mail: kafedra.mvd@wunu.edu.ua