» » Інструкція з поселення вступників-студентів у гуртожитки ЗУНУ

Інструкція з поселення вступників-студентів у гуртожитки ЗУНУ

Дата: 8-08-2023, 11:37 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Вступники освітнього ступеня «Молодший бакалавр», «Бакалавр»!  Адміністрація студентського містечка Західноукраїнського національного університету підготувала інструкцію з поселення у студентські гуртожитки ЗУНУ.

1. Заяви на поселення подаються в електронному кабінеті мешканця або ж вам потрібно повідомити про своє бажання проживати у гуртожитку у приймальній комісії під час подачі документів, після чого заява автоматично створюється.
  2. Поселення вступників-студентів проводиться на основі наказу ректора про зарахування.
  3. Поселення вступників-студентів у гуртожитку ЗУНУ відбуватиметься з 28 серпня по 4 вересня 2023 року. Графік роботи пн-пт з 9:00 год до 18:00 год, сб-нд з 9:00 год до 15:00 год.

1. Поселення відбувається згідно розподілу гуртожитків між факультетами.

Гуртожиток №1:

-        факультет комп’ютерних інформаційних технологій.

Гуртожиток №2:

-        юридичний факультет.

Гуртожиток №3:

-        юридичний факультет;

-        факультет фінансів та обліку;

-        факультет комп’ютерних інформаційних технологій.

Гуртожиток №4:

-        ВСП «Фаховий коледж економіки, права та інформаційних технологій»;

-        соціально-гуманітарний факультет.

Гуртожиток №5:

-        навчально-науковий інститут міжнародних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина;

-        факультет економіки та управління;

-        навчально-науковий інститут інноватики, природокористування та інфраструктури;

-        соціально-гуманітарний факультет.

1. Під час поселення необхідно мати при собі пакет документів:

- паспорт та ідентифікаційний код або ID-картка з додатком;

- квитанція про оплату за проживання (за 10 місяців 6600 грн);

- довідка про проходження флюрографічного огляду;

- 2 фотокартки (розмір 3*4 см);

- документи про наявність пільг.

- для поселення неповнолітніх студентів необхідна копія паспорта без ідентифікаційного коду одного із батьків.

1. При поселенні мешканець укладає договір найму жилого приміщення у студентському гуртожитку університету.
  2. Завідувач гуртожитку проводить інструктажі з техніки безпеки та ознайомлює із правилами внутрішнього розпорядку у студентських гуртожитках (під особистий підпис).
  3. Після всієї процедури завідувач гуртожитку видає ключ та перепустку.

Реквізити для оплати:

Одержувач коштів: Західноукраїнський національний університет Назва послуги: Плата за проживання в гуртожитку

IBAN: UA158201720313241002202004451

Банк ДКСУ м.Київ

Код ЄДРПОУ33680120

Призначення платежу: За проживання мешканця (прізвище, ім’я, по батькові повністю), академічна група (для студентів), № гуртожитку.

Посилання на сторінку онлайн-оплат: https://www.wunu.edu.ua/payment-online/