Робоча нарада

Дата: 10-08-2023, 11:28 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У залі засідань ректорату Західноукраїнського національного університету відбулася робоча нарада.  Проректорка з науково-педагогічної роботи (міжнародна діяльність) Уляна Коруц, начальниця відділу міжнародних зв’язків Юлія Войтишин та старший лаборант Володимир Сидяга обговорили схвалений Європейською комісією проєкт класичного університету Тернополя у межах Програми Erasmus+ «The Universities’ Reaction to Big Obstructions: Building resilient higher education to respond and manage societal crises» (TURBO) за напрямом Capacity Building in Higher Education, Key Action 2.

"Над цим проєктом працювала професійна команда ЗУНУ й ми дуже пишаємося тим, що Європейська комісія схвалила його. Попереду - плідна робота. Переконана, що це буде новий досвід та гарні комунікації для досягнення поставлених цілей", - зазначила проректорка з науково-педагогічної роботи (міжнародна діяльність) Уляна Коруц.

Під час зустрічі колеги окреслили подальші кроки роботи та цілі, які планують реалізувати. Програма Еразмус+ - це платформа для транскордонної академічної співпраці, а успіх колективу Західноукраїнського національного університету демонструє відданість вишу у розвитку глобального партнерства та підвищенні якості освіти й інклюзивного середовища зво.

This project has received funding from the European Union (ERASMUS-EDU-2023-CBHE) under grant agreement No 101129315