» » Обрано голову вченої ради ЗУНУ!

Обрано голову вченої ради ЗУНУ!

Дата: 31-08-2023, 17:35 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У Західноукраїнському національному університеті відбулося засідання вченої ради в оновленому складі.

Одним із питань порядку денного було обрання голови вченої ради ЗУНУ на 2023-2028 рік.

Відкрила засідання ректор класичного університету Тернополя Оксана Десятнюк й запропонувала кандидатуру завідувача кафедри фінансів ім. С. І. Юрія, доктора економічних наук, професора Андрія Ігоровича Крисоватого на посаду голови вченої ради ЗУНУ.

В обговоренні взяли участь доктор економічних наук, професор Михайло Шкільняк, доктор економічних наук, професор Руслан Бруханський, доктор психологічних наук, професор Анатолій Фурман, кандидат економічних наук Антон Шевчук, доктор технічних наук, професор Микола Дивак, доктор економічних наук, професор Зеновій-Михайло Задорожний, доктор юридичних наук, професор Надія Москалюк.

Виступаючи Руслан Бруханський зазначив: «За останні 10 років наш університет стуттєво змінився: зміцнів інтелектуально, вийшов на лідируючі позиції у світових та українських рейтингах, осучаснив матеріальну базу, зберіг стійкість та єдність у найскладніші періоди життя нашої держави. І цим ми завдячуємо Андрію Ігоровичу, під чітким керівництвом якого ми разом командно працювали».

Урезультаті таємного голосування усі члени вченої ради одноголосно підтримали кандидатуру Андрія Крисоватого на посаду голови вченої ради університету.

Андрій Ігорович подякував членам вченої ради за довіру й зазначив, що університет був, є і буде осередком вільнодумства, освітніх та наукових ідей, відповідальності за найбільший скарб закладу вищої освіти – людей. Вчена рада буде усе робити, аби працювати на благо університету.

Вітаємо Андрія Ігоровича із обранням на посаду голови вченої ради Західноукраїнського національного університету. Бажаємо плідної роботи на благо класичного університету Тернополя, задля поступу України!