» » Науковці ЮФ взяли участь у конференції Європейського інституту права у Відні

Науковці ЮФ взяли участь у конференції Європейського інституту права у Відні

Дата: 14-09-2023, 09:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Викладачі юридичного факультету Західноукраїнського національного університету Світлана Мазепа та Тетяна Дракохруст взяли участь у щорічній конференції Європейського інституту права у Відні (Австрія).

Під час конференції науковці вперше організували проведення зустрічі українського хабу Європейського інституту права у гібридному форматі.

Учені дискутували щодо інформаційної безпеки України в умовах російсько-української війни, виступали із доповідями про протидію кібератакам та вплив російської пропаганди у соціальних мережах.

Також у ході конференції відбулися вибори до Ради Європейського інституту права, де вперше обрали українку – представницю ЗУНУ Світлану Мазепу.

Цей важливий крок сприятиме налагодженню співпраці у  світових юридичних колах та участі у міжнародних проєктах.