Українська пісня надихає!

Дата: 21-09-2023, 10:39 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

З метою формування якісного майбутнього інтелектуального фонду нації у системі освіти України створено Всеукраїнський науково-педагогічний проєкт «Інтелект України».

Учні, задіяні у цьому проєкці, навчаються за спеціально розробленими навчальними планами та підручниками.

Нам приємно, що в один із підручників для таких обдарованих дітей увійшла пісня «Батьківська мова», на музику тернопільської співачки Надії Гураль, слова заступника начальника відділу творчої самореалізації та виховання нашого університету, заслуженого працівника культури України Алли Бінцаровської. У репертуарі поетеси більше ста пісенних композиції, які з радістю виконують не лише учасники творчих колективів Західноукраїнського національного університету, а й талановиті виконавці Тернопільщини та усієї України. Також чудові пісні п. Алли звучать в українській діаспорі закордоном.

Ми віримо, що українська пісня надихатиме усіх нас на успіх та перемогу!