» » QS World University Rankings оприлюднив результати QS Europe Ranking 2024

QS World University Rankings оприлюднив результати QS Europe Ranking 2024

Дата: 21-09-2023, 10:52 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

QS World University Rankings оприлюднив результати QS Europe Ranking 2024 – це перший в історії рейтинг, зосереджений виключно на європейських університетах. Цього року QS вдосконалив методику ранжування вишів, представивши три нові показники: стійкість, результати працевлаштування та міжнародну дослідницьку мережу. До загального європейського рейтингу включено 688 університетів, з Оксфордським університетом на першому місці, за яким слідує ETH Zurich (Швейцарія). Сім із десяти найкращих університетів Європи розташовані у Великій Британії.

Серед українських університетів Західноукраїнський національний університет посів 18 місце, 103 місце серед закладів вищої освіти Східної Європи та 601+ місце з-поміж усіх європейських вишів.

Із рейтингом можна ознайомитися за посиланням:

Вітаємо колектив класичного університету Тернополя із вагомим досягненням! Наполегливо зміцнюємо свої позиції на українській та міжнародній арені!