» » Святкова імпреза до Дня народження української оперної співачки Соломії Крушельницької

Дата: 22-09-2023, 12:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

23 вересня Україна відзначатиме 151 річницю від Дня народження української оперної співачки, національної легенди – Соломії Крушельницької. ЇЇ надзвичайний голос та неповторність акторського перевтілення підкорювали серця мільйонів людей.

З нагоди уродин богині сцени Галицької землі, а саме Тернопільщини, Всеукраїнське товариство «Просвіта» ім. Т. Шевченка організувало святкову імпрезу.

Шанувальники таланту славетної Соломії зібралися разом, а це і працівники відділу творчої самореалізації та виховання, і студенти університету, які ще раз перегорнули золоті сторінки життя та творчості видатної української оперної співачки.

Розкрила велич геніальної Соломії Крушельницької, висвітлила багатогранність її таланту автор проєкту «Відомі краяни», просвітянка Галина Шот. У завороженому залі звучав голос неперевершеної Соломії. Пісні з її репертуару виконувала викладач Тернопільського музичного коледжу ім.С.Крушельницької Наталія Присіч та студентка коледжу Олеся Гаврилюк.

Ми гордимося, що Соломія Крушельницька – співачка світової слави, жінка таланту - наша землячка. Вона є уособленням найкращих рис українок, нашою національною легендою.