Фітнес-конвенція GAME UP

Дата: 25-09-2023, 12:13 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

23-24 вересня у м. Львів відбулася фітнес-конвенція GAME UP. У заході взяли участь студенти соціально-гуманітарного факультету освітньо-професійної програми «Фізична культура і спорт» Яна Ніздропа, Катерина Озімко, Юлія Габуда, Оксана Соколовська та Олена Грохольська та завідувач кафедри фізичної реабілітації і спорту Роман Гах.

GAME UP - це перша в Україні фітнес-конвенція, яка об'єднала кращих спеціалістів у галузі професійного, любительського спорту та виробників спортивного екіпірування та інвентарю.

Студенти поспілкувалися із топовими спікерами заходу: викладачем у «Coach Academy» Владом Дерієм; викладачем у «Smidyuk Academy» Владиславом Фурманом. Також вони долучилися до майстер-класів: цвяхостояння, Zumba Fitness, скіпінг, Kangoo Jumps; корисно й натхненно провели свій час.