» » Доступ до ресурсів IEEE Xplore Digital Library

Доступ до ресурсів IEEE Xplore Digital Library

Дата: 27-09-2023, 10:12 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Результативною та плідною є співпраця Західноукраїнського національного університету та IEEE (Institute of Electrical and Electronics Engineers).

Бібліотека ім. Л. Каніщенка ЗУНУ, одна з небагатьох в Україні, отримала тестовий безкоштовний доступ до ресурсів IEEE Xplore Digital Library.

Цифрове сховище IEEE Xplore містить журнали, матеріали конференцій, стандарти, електронні книги та навчальні посібники з інженерії, електроніки, електротехніки та комп'ютерних наук. Усі користувачі локальної мережі ЗУНУ отримають вільний доступ до авторитетних журналів і провідних конференцій, наукові дослідження із понад 5 мільйонами повнотекстових статей, потужні інструменти пошуку для допомоги, уточнення, збереження та легкого обміну результатами.

Доступ до ресурсів стартує вже 2 вересня 2023 року. Перейти до цифрової бібліотеки IEEE Xplore ви зможете, користуючись комп’ютерами у локальній мережі ЗУНУ, за посиланням: https://www.ieee.org/ieeexplore .

До початку роботи з IEEE Xplore рекомендуємо переглянути:

- посібники користувача: www.ieee.org/go/userguides

- короткі навчальні відео для самостійного навчання: www.ieee.org/go/trainingmodule

- онлайн-тренінг: www.ieee.org/go/training