» » «Afterwork Party: нетворкінг з послами та посолками європейської молоді»

«Afterwork Party: нетворкінг з послами та посолками європейської молоді»

Дата: 29-09-2023, 11:34 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У стінах Західноукраїнського національного університету відбувся «Afterwork Party: нетворкінг з послами та посолками європейської молоді», у якій взяли участь понад 60 юнаків та дівчат (16 до 26 років).

До присутніх звернулася проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародна діяльність) Уляна Коруц, яка зазначила, що серед учасників, які реєструвалися на подію, є представники різних факультетів та інститутів ЗУНУ, а також одинадцятикласники із кількох місцевих шкіл та ліцеїв.

Менеджерка спільноти послів європейської молоді в Україні Юлія Вайда та посолка європейської молоді Анастасія Костенко розповіли учасникам заходу про ініціативу "Посли європейської молоді", а після презентації молодь долучилася до активного неформального спілкування за частуванням піцою та напоями.

Щира подяка усім учасникам, які зробили цей вечір незабутнім.

#StrongerTogether

Інціатива діє у межах регіональної комунікаційної програми ЄС для Східного партнерства “EU NEIGHBOURS EAST”, що фінансується Європейською комісією. Партнери, які підтримали реалізацію заходу:
ГО "Освітньо-аналітичний центр розвитку громад", Західноукраїнський національний університет.