Кіновечір просто неба

Дата: 29-09-2023, 13:31 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно рада студентського самоврядування студентського містечка Західноукраїнського національного університету організувала для всіх охочих кіновечір на футбольному полі із штучним покриттям.

Юнаки та дівчата із захопленням переглянули фільм  режисера Лора Террузо «Татусів вікенд» - комедійну кінострічку про стосунки  Себастьяна зі своїм батьком, зіграти якого запросили дворазового володаря премії «Оскар» Роберта Де Ніро, сімейні цінності та приголомшливі пригоди.

Вечір кіно просто неба став доброю традицією для нашого студентського кампусу Західноукраїнського національного університету.

Дякуємо усім, хто долучився до організації події та нашим захисникам, завдяки яким ми маємо можливість проводити такі вечори!