» » Всеукраїнський день бібліотек!

Всеукраїнський день бібліотек!

Дата: 30-09-2023, 10:25 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шановні працівники бібліотеки ім. Л. Каніщенка ЗУНУ!

Прийміть найщиріші вітання від колективу Західноукраїнського національного університету із професійним святом – Всеукраїнським днем бібліотек!

Бібліотека завжди була осередком культури, вільнодумства, нових ідей та розвитку, де інтелектуально зростає й озброюється знаннями українська нація.

Працівники бібліотеки – це вірні зберігачі та популяризатори духовної спадщини поколінь, помічники та порадники на шляху до вершин знань і мудрості. Прийміть же у цей святковий день сердечну подяку від університетської спільноти ЗУНУ за невтомну працю та професійну майстерність.

Бажаємо вам творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення й невичерпної енергії.  Нехай кожен день роботи буде наповнений новими відкриттями і радістю від спілкування із книгами та людьми!

Ректор                          Оксана ДЕСЯТНЮК