» » До уваги студентів та працівників ТНЕУ!

До уваги студентів та працівників ТНЕУ!

Дата: 10-05-2013, 11:03 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Вийшов з друку підручник «Банківські операції» за редакцією доктора економічних наук, професора О.В. Дзюблюка.

У підручнику розглядаються основи діяльності комерційних банків у ринковій економічній системі та умови і порядок здійснення основних банківських операцій. Визначено особливості практичних аспектів банківської діяльності, пов’язаної із формуванням банківських ресурсів, кредитуванням, здійсненням розрахунків і платежів, операціями із валютою і цінними паперами, наданням основних видів послуг банків. Розглянуто питання забезпечення фінансової стійкості банківських установ та регулятивного впливу на функціонування комерційних банків з боку Національного банку України.

Підручник розрахований для студентів економічних спеціальностей вищих навчальних закладів, науковців, фахівців банківських установ.