Акція «Лист Захиснику»

Дата: 3-10-2023, 10:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У бібліотеці ім. Л. Каніщенка Західноукраїнського національного університету відбулася акція «Лист Захиснику», яка діяла упродовж вересня до Дня захисників і захисниць України.

Мета - підтримка бойового духу захисників, які бережуть спокій українців, ризикуючи щохвилини своїм життям.

До акції долучилися наставники академічних груп разом із студентами Микола Буряк (гр. ТА-11), Юрій Дзюла (гр. ФБСт-11), Галина Дурдас (гр. КІт-12), Зоряна Затерта (гр. МЕНт-11), Ірина Кость (гр. ТТт-11), Ірина Круп’як (гр. ФМПС-11), Мар’яна Олійник (гр. КІт-11), Марія Шевчук (гр. ПТт-12), Оксана Яремко (гр. СР-11) та всі охочі читачі бібліотеки.

Нехай щирі побажання стануть оберегом для всіх героїв.

Листи студентів ЗУНУ відправлено на передову разом з маскувальними сітками, маскувальними костюмами та накидками для снайперів, які виготовив колектив бібліотеки ім. Л. Каніщенка ЗУНУ та волонтери.

Віримо, що Пресвята Богородиця щоразу накриватиме наших мужніх воїнів своїм омофором. Повертайтеся додому живими! Низький вам уклін, шана, повага й велика подяка!

Слава Україні!