З Днем юриста!

Дата: 8-10-2023, 09:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шановні викладачі, студенти, працівники та випускники юридичного факультету Західноукраїнського національного університету!

Прийміть найщиріші вітання із професійним святом – Днем юриста. Кожен із вас обрав шлях захисту конституційних прав і свобод людини, державотворення, демократії та інтеграції України до європейського суспільства. Ви – уособлення справедливості,  відповідальні та віддані своїм принципам фахівці, які забезпечують правопорядок у нашій країні, удосконалюють законодавство і правову культуру нації.

Дякуємо за сумлінну працю, пошук нових рішень, формування правової політики держави та поваги до Закону.

Примножуйте традиції альма-матер, формуйте імідж класичного університету Тернополя. Бажаємо вам невичерпної енергії, виваженості у діях, успіхів в юриспруденції, злагодженої та результативної праці на благо нашої держави!

Україна потребує таких самовідданих, патріотичних людей, які торують нелегкий шлях правди!

Спільними зусиллями наближаємо перемогу!

Україна понад усе!

Ректор                                              Оксана ДЕСЯТНЮК