» » Ректор ЗУНУ зустрілася із студентами та колективом юридичного факультету!

Ректор ЗУНУ зустрілася із студентами та колективом юридичного факультету!

Дата: 9-10-2023, 17:46 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

З нагоди Дня юриста ректор Західноукраїнського національного університету Оксана Десятнюк побувала на юридичному факультеті ЗУНУ й зустрілася із викладачами та студентами. Спілкуючись із академічною спільнотою, Оксана Миронівна зазначила:

«Шановні колеги та студенти! Ви обрали шлях служіння державі та закону. Кожен із вас стоїть на захисті конституційних прав і свобод людини та інтеграції України до європейського суспільства. Дякую вам за працелюбність, наполегливість та патріотизм!

Сьогодні наша країна як ніколи потребує таких фахівців як ви.

Бажаю вам здоров’я, духовної міцності та перемоги!»

Оксана Десятнюк вручила подяки найкращим працівникам та студентам юридичного факультету класичного університету Тернополя.

Також ректор завітала на заняття та поспілкувалася з першокурсниками юридичного факультету ЗУНУ.

Вона цікавилася організацією навчального процесу, умовами проживання у гуртожитках. Студенти охоче ділилися враженнями та ставили запитання.

Запал в очах юнаків та дівчат, бажання навчатися та вдосконалюватися мотивують та надихають!