» » Тренінг «Особистісне зростання – запорука успішної самореалізації»

Тренінг «Особистісне зростання – запорука успішної самореалізації»

Дата: 9-10-2023, 18:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Для студентського активу юридичного факультету Західноукраїнського національного університету психолог навчально-наукового центру соціально-психологічної допомоги та резильєнтності Елеонора Ященко провела тренінг «Особистісне зростання – запорука успішної самореалізації».

Цікавий процес пізнання себе та інших, невимушене спілкування викликали в учасників приємні емоції. Студенти виявляли свої внутрішні таланти: «малювали» особистісний портрет, активізовували позитивне мислення, розвивали навички саморегуляції, впевненість у собі.

Брати відповідальність за свої дії та вчинки, працювати над собою, вміти долати життєві перешкоди, перемагати труднощі, бачити можливості навіть в умовах воєнного сьогодення, досягати успіху та допомагати іншим - це для української молоді сьогодні надважливо.