» » Добір персоналу у Держаудитслужбу!

Добір персоналу у Держаудитслужбу!

Дата: 11-10-2023, 12:29 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Державна аудиторська служба України запрошує випускників Західноукраїнського національного університету до роботи в апараті Держаудитслужби та її міжрегіональних територіальних органах.

Актуальна інформація щодо добору персоналу у період воєнного стану розміщується на вебсайті за посиланням: https://dasu.gov.ua/ua/plugins/userPages/2917

Також для набуття студентами практичного досвіду Держаудитслужба закликає молодь пройти стажування у структурних підрозділах. Юнаки та дівчата зможуть ознайомитися із діяльністю, основними завданнями та функціями органів державного фінансового контролю.

Водночас студенти матимуть змогу пройти практику на базі органів державного фінансового контролю відповідно до укладених договорів за певними спеціальностями.

Якщо у вас виникли запитання, то звертайтеся до відділу розвитку персоналу Департаменту роботи з персоналом та організаційного розвитку Держаудитслужби за телефоном: 462 51 54 або пишіть на email: 000900@dasu.gov.ua