«Студентська Ліга Інтернів»

Дата: 11-10-2023, 14:11 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

16 жовтня  стартує проєкт «Студентська Ліга Інтернів» за програмою «Бізнес-комунікації та переклад» на базі  GDIP Media Center.

Студенти освітньої програми «Бізнес-комунікації та переклад» навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім.Б.Д. Гаврилишина Західноукраїнського національного університету матимуть можливість дізнатися більше про переклад і сфери перекладацької діяльності на практиці; розкрити і розвинути професійну майстерність перекладача; отримати практичні навички та зануритися у роботу із реальними кейсами; відточити навички послідовного, синхронного та письмового перекладу.

Координатор перекладацької практики – доцент кафедра іноземних мов та інформаційно-комунікаційних технологій ЗУНУ  Ірина Гумовська.

Завідувач кафедри -  Людмила Крайняк.

Проєкт «Студентська Ліга Інтернів» реалізується центром дипломатії, безпеки та демократії Center of Diplomacy, Security and Democracy - CDSD  ННІМВ ім. Б.Д. Гаврилишина ЗУНУ за сприяння Почесного консульства Республіки Сенегал в Україні.