#ErasmusDays2023 Information Session

Дата: 12-10-2023, 17:51 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

До Міжнародного дня Еразмус+ у Західноукраїнському національному університеті відбувся #ErasmusDays2023 Information Session, у якій взяли участь студенти та викладачі ЗУНУ.

Під час інформаційної сесії молодь дізналася про різні програми Еразмус+, унікальність та переваги міжнародного студентського обміну. Викладачі та координатори зазначили процедуру подачі заявок, вимоги до учасників та важливі дати.

Студенти-учасники програми Еразмус+ розповіли присутнім про навчання та життя закордоном, поділилися своїм досвідом.

Інформаційна сесія завершилася активною дискусією, обговоренням можливостей Еразмус+.  Університет залишається відданим підтримці студентів у їхньому бажанні здобувати освіту та досліджувати нові культури у межах Еразмус+.