» » Творчий кластер «Спалах сердець»

Творчий кластер «Спалах сердець»

Дата: 13-10-2023, 14:21 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Поезія –  голос істини та правди, який єднає серця. Поетом не можна стати, на поета не можна вивчитися, ним можна тільки народитися. Тільки поетам дано торкатися своїм словом  душі людської.

У затишній університетській світлиці відбувся творчий кластер студентської авторської пісні і поезії “Спалах сердець”, організований відділом творчої самореалізації та виховання ЗУНУ. У залі панувала поетична атмосфера неформального спілкування у колі друзів, де талановиті студенти змогли почути, підтримати і зрозуміти один одного, поділитися своїми думками, хвилюваннями, розкрити свій талант.

Розпочали кластер хвилиною мовчання у пам’ять незламних воїнів, які віддали найдорожче – свої життя, щоб ми могли жити, навчатись, творити.

Свої авторські вірші читали: Богдан Будьонков (ФФО), Павло Малінович (ФКІТ), Марія Бучак (ВСП «ФКЕПІТ ЗУНУ»), Микола Чучман (ФКІТ), Ірина Алексєєва (СГФ), Олександр Дударчук (ФКІТ), Андрій Вільчинський (СГФ), Катерина Кметюк (СГФ), Владислав Проказюк (ФКІТ), Катерина Галяс (ФЕУ).

Фрагмент із вистави за віршами Ліни Костенко “У закутку душі хай буде трохи сад” зіграли учасники театральної студії “Весна” Вікторія Скасків та Галина Олійник (художній керівник - Борис Салабчук). Неймовірну атмосферу кластеру створив інструментальний виступ випускника нашого університету Володимира Дячука.

Гостею кластеру стала відома тернопільська поетеса, журналістка, авторка збірок “Часопростір серця”, “Храм душі”, “Дівчинка з файного міста” Леся Заморська. . ЇЇ поезія проникла у серця молоді,. Вона з радістю відповідала на усі запитання молоді.

Пані Леся була приємно вражена талантами наших студентів, їх неординарним баченням і сприйняттям світу, глибокою думкою, оригінальністю образів, майстерністю виконання авторських віршів та пісень.

Кластер завершився виступом вокального гурту “Галичанка” нашого університету (художний керівник - Мирослава Бурик).

Усі учасники кластеру отримали дипломи учасника проєкту.

Наші юні поети, творіть, прагніть найкращого майбутнього. І пам’ятайте, що Україна понад усе!