Підтримуємо наших захисників!

Дата: 13-10-2023, 16:02 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У межах благодійної акції «Подаруй тепло воїну», яку організував колектив навчально-наукового центру соціально-психологічної підтримки та резильєнтності Західноукраїнського національного університету разом із центром туризму та краєзнавства м. Рубіжне, учні та директор Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 передали теплі речі нашим захисникам.

Молодь та керівник школи Андрій Газилишин поспілкувалися із проректором з науково-педагогічної роботи Віктором Островерховим, головою профспілкового комітету працівників ЗУНУ Русланом Бруханським і  директором навчально-наукового центру соціально-психологічної підтримки та резильєнтності Оксаною Шандрук.

Віктор Михайлович подякував колективу й зазначив, що українці повинні об’єднуватися у добрих справах, допомагати нашим воїнам та вірити у Перемогу!

Пам’ятаймо, якою ціною наші захисники виборюють право на мирне життя!