» » Український форум якості освіти

Український форум якості освіти

Дата: 19-10-2023, 16:07 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

6 листопада 2023 року Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти проводить Український форум якості освіти (UQAF – 2023).

До участі у Форумі запрошуються освітяни і науковці, зацікавлені питаннями забезпечення якості вищої освіти, зокрема, керівники ЗВО, гаранти освітніх програм, представники профільних підрозділів, студенти, роботодавці.

Під час Форуму передбачені:
 панельні дискусії з проблем внутрішньої та зовнішньої системи забезпечення якості вищої освіти в Україні, запровадження постакредитаційного моніторингу, актуальних питань забезпечення академічної доброчесності;
 презентація кращих практик функціонування внутрішньої системи забезпечення якості вищої освіти в українських ЗВО.

Захід проводиться у партнерстві із Західноукраїнським національним університетом (м.Тернопіль).

Для участі у форумі та (за бажанням) пропозицій щодо презентації кращих практик вашого ЗВО просимо заповнити реєстраційну форму до 18.00 26 жовтня 2023 року.

Докладніше про участь у форумі: https://naqa.gov.ua