» » Замовляйте список літератури для акредитації освітньої програми!

Замовляйте список літератури для акредитації освітньої програми!

Дата: 20-10-2023, 10:31 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Запрошуємо науковців Західноукраїнського національного університету скористатися новою послугою бібліотеки ім. Л. Каніщенка - замовити список літератури для акредитації освітньої програми!

Факультети, інститути, кафедри ЗУНУ можуть отримати інформацію про ресурсне забезпечення дисциплін для проведення акредитації/ліцензування закладів вищої освіти за вимогою Міністерства освіти і науки України.

Щоб отримати детальну інформації щодо запиту потрібно перейти за посиланням та заповнити онлайн-форму: http://library.wunu.edu.ua/.../zamovlennia-dlia-akredytatsii

Інформація надається у вигляді списку наявної у фонді бібліотеки ім. Л. Каніщенка та е-архіві ЗУНУ літератури із зазначеною кількістю примірників.

Повідомлення про відповідь надсилається на електронну адресу, вказану при реєстрації. Послуга виконується до 3 робочих днів від часу надходження запиту.