» » Презентація англомовної літератури «Золотий Вік пригод»

Презентація англомовної літератури «Золотий Вік пригод»

Дата: 20-10-2023, 10:05 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно студенти соціально-гуманітарного факультету Західноукраїнського національного університету взяли участь у презентації англомовної літератури «Золотий Вік пригод» у Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці.

Презентація книжок Л. Рона Хаббарда стала поштовхом для подальшого вивчення й обговорення його творчості в освітньому середовищі, даруючи молоді можливість розширити горизонти свого інтелектуального розвитку та поглибити розуміння сучасної літератури.

Проходячи через сторінки Хаббардових творів, юнаки та дівчата зможуть відкрити для себе нові горизонти й пережити пригоди, що перепліталися і з глибокими роздумами про сутність людської природи та суспільства. Інтригуючі сюжети та глибока символіка створили непередаваний емоційний досвід для кожного присутнього.

Хороші книги ніколи не старіють, їм дана вічна молодість та оновлення у часі!