Сумуємо...

Дата: 20-10-2023, 17:08 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Академічна спільнота класичного університету Тернополя глибоко сумує з приводу смерті Пітера Крістіана Єнсена – Doctor Honoris Causa Західноукраїнського національного університету.

Він народився 30 серпня 1961 року у Данії.

Пітер Крістіан Єнсен був психологом за освітою. Працював професійним консультантом з управління в Україні і в Данії. Був стекхолдером освітньої програми «Управління персоналом», а також зробив вагомий внесок у розвиток україно-нідерландського факультету.

Пітер любив говорити, що живе в Україні, а працює в Данії. Прекрасно розмовляв українською мовою, яку вивчив слухаючи українські пісні. Любив та допомагав усіма силами Україні боротися з ворогом.

Щирі співчуття дружині – Людмилі Гаврилюк-Єнсен, сину Володимиру, родині, друзям та близьким з приводу непоправної втрати.

Схиляємо голови перед відходом у вічність!

Світла пам’ять!