» » Реалізація Цілей сталого розвитку

Реалізація Цілей сталого розвитку

Дата: 26-10-2023, 13:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Навчальна лабораторія «Міжнародна студія сталого розвитку» кафедри міжнародних відносин та дипломаті (координатор Наталія Карпишин) активно розвиває діяльність у новому навчальному році. Нещодавно у бібліотеці Західноукраїнського національного університету ім. Л. Каніщенка студенти та викладачі кафедри міжнародних відносин та дипломатії навчально-наукового інституту міжнародних відносин їм. Б. Д. Гаврилишина обговорили вектори діяльності щодо реалізації Цілей сталого розвитку та підвищення рейтингу ЗУНУ у QS World University Rankings: Sustainability 2023, який відображає показники соціальної та екологічної стійкості у закладах вищої освіти. Цей рейтинг може стати корисною відправною точкою для розуміння того, наскільки екологічно та соціально свідомою є університетська спільнота.