» » Осіння школа "ІТ грамотність «Карпати 2023»"

Осіння школа "ІТ грамотність «Карпати 2023»"

Дата: 30-10-2023, 11:49 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно студенти факультету комп’ютерних інформаційних технологій Західноукраїнського національного університету разом із викладачами взяли участь в осінній школі "ІТ грамотність «Карпати 2023»".

У межах навчального тренінгу "ІТ грамотність «Карпати 2023»" учасники дізналися про сферу інформаційних технологій та як правильно користуватися мережею Інтернет. Також молодь та викладачі піднялися на гору Хом'як, побували у багатьох історичних й мальовничих місцях Західної України, побачили водоспад Пробій і грязьовий вулкан Старуня, побували у Пнівському замку.

На завершення юнаки і дівчата виконали завдання з монтування відеоролику про Карпатський край та його екологічний потенціал.

Осіння школа – це не лише подорож Україною, а й нові знання та згуртована командна робота!