» » Зустріч із помічником нотаріуса Тернопільського районного нотаріального округу Володимиром Іванунем

Дата: 30-10-2023, 11:40 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно студенти 1 курсу спеціальності «Правоохоронна діяльність» юридичного факультету Західноукраїнського національного університету зустрілися із помічником нотаріуса Тернопільського районного нотаріального округу Володимиром Іванунем.

Під час спілкування було обговорено повноваження службової особи,  посвідчення договорів, спадкування майна, видачу довіреностей, способи відчуження майна.

Організатор зустрічі – викладач кафедри кримінального права та процесу Володимир Карий зазначив, що юнаків та дівчат особливо зацікавила тема роботи із державними реєстрами.