» » Зимова школа європейського права в Оснабрюцькому університеті

Зимова школа європейського права в Оснабрюцькому університеті

Дата: 30-10-2023, 15:14 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Зимова школа європейського права в Оснабрюцькому університеті – унікальна можливість для студентів юридичного факультету Західноукраїнського національного університету поглибити знання з європейського права та розвинути legal English skills.

ЮФ ЗУНУ спільно із European Legal Studies Institute UniversitätOsnabrück (Німеччина) запрошує молодь та викладачів взяти участь у Зимовій школі європейського права, яка сфокусована на вивченні актуальних проблем європейського права, опануванні сучасних тенденцій розвитку німецького приватного права, ознайомленні із методикою навчання правничих дисциплін через Case law study.

Усі курси проводитимуть англійською мовою професори Оснабрюцького університету.

Заняття у школі проходитимуть з 29 листопада по 7 грудня на базі European Legal StudiesInstitute Universität Osnabrück (Німеччина).

Учасники отримають відповідні іменні сертифікати.

Для реєстрації вам потрібно заповнити анкету за посиланням:

Дедлайн подання анкет – 2 листопада 2023 року

Кількість учасників обмежена.

Участь студентів та викладачів ЮФ ЗУНУ – безкоштовна.

Контактна особа Людмила Михайлівна Саванець:+38 067 354 0424