"Рідна серцю Україна!"

Дата: 1-11-2023, 09:10 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Учасники творчих колективів відділу творчої самореалізації та виховання Західноукраїнського національного університету побували у гостях в дітей з обмеженими можливостями Тернопільського навчально-реабілітаційного центру Тернопільської обласної ради із концертною програмою "Рідна серцю Україна!"

Ведуча Ілона Дядьо подякувала Збройним Силам України, адже завдяки їм ми маємо можливість навчатися, творити, працювати, прославляти нашу рідну землю та її захисників.

Для вихованців центру співали: Соломія Стельмах, Ірина Гонташ, Ілона Дядьо, Мар'яна Кирик, Ірина Шегеда, гурт "Галичанка". Свої інструментальні композиції діткам подарували Володимир Дячук (баян), Христина Динька (скрипка), Павло Солтис (гітара).

Директор навчально-реабілітаційного центру Ірина Король вручила учасникам концерту й відділу творчої самореалізації та виховання подяку від дитячого і педагогічного колективу закладу.

Бажаємо нашим маленьким друзям міцного здоров'я, миру, радості у житті та здійснення яскравих мрій!

Слава Україні! Героям Слава!