» » Зустріч студентів із Маркусом Пойзером

Зустріч студентів із Маркусом Пойзером

Дата: 1-11-2023, 12:50 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Традиційно до Західноукраїнського національного університету  приїжджають відомі професори, експерти у різних галузях, фахівці своєї справи. Нещодавно студенти  спеціальності «Бізнес-комунікації та переклад» навчально-наукового інституту міжнародних відносин імені Б.Д. Гаврилишина за підтримки Міжнародного центру культури та розвитку, у межах вивчення курсу німецької мови, відвідали заняття Маркуса Пойзера - директора StarDeutch Schule (Німеччина).

Юнаки та дівчата поспілкувалися, удосконалили навички іншомовної комунікації у нетипових для них ситуаціях.

Максим Гусак, студент групи БКП-31, зазначає: «Markus Peuser - наш давній та добрий друг. Круто попрактикуватися у розмові німецькою мовою».

Цього разу челенджем для 2 та 3 курсу була тема минулого часу. Також цей захід був захопливим для наймолодших, оскільки для них це була перша зустріч із Маркусом.

Дякуємо нашому гостеві – Маркусу за візит й чудову навчальну атмосферу, а також Ользі Царик за організацію зустрічі.