Зустріч із представниками AIESEC

Дата: 25-10-2023, 14:09 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У Західноукраїнському національному університеті відбулася зустріч студентів ЗУНУ із представниками AIESEC - молодіжною організацією, яка розвиває лідерський потенціал юнаків та дівчат.

Відповідальний секретар приймальної комісії ЗУНУ Антон Шевчук привітав гостей та зазначив, що співпраця із AIESEC – це чудова нагода для студентів класичного університету Тернополя розкрити свій потенціал й реалізувати себе у різних сферах життя.

Разом із колегами Антон Шевчук обговорив подальші кроки співробітництва університету та компанії.

Начальник відділу міжнародних зв’язків Юлія Войтишин наголосила молоді, що стати частинкою команди AIESEC – це можливість зростати особисто, розширюючи світогляд й розвиваючи самодисципліну, а також soft-skills та hard-skills.

Представники організації презентували основні напрями роботи AIESEC та розповіли про міжнародні програмами стажувань: волонтерські та професійні,  інноваційні підходи у вдосконалені  професійних якостей та мовленнєвих навичок.