» » «Пісні, які допомагають любити, пережити і подолати»

«Пісні, які допомагають любити, пережити і подолати»

Дата: 2-11-2023, 09:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Пісня – це чудотворна сила, яка надихає і мотивує людину, вселяє впевненість і віру у краще майбутнє. Культурний проєкт фонду «ПІАСТУН» «Пісні, які допомагають любити, пережити і подолати» (Опольське воєводство, Польща) об’єднав молодих вокально обдарованих митців України і Польщі, незалежно від кордонів і світогляду виконавців, їх мови, адже пісня завжди була і є елементом спілкування, обміну емоціями та почуттями.

Приємно, що у цьому проєкті взяла участь студентка факультету фінансів та обліку Західноукраїнського національного університету, лауреат міжнародних та всеукраїнських фестивалів-конкурсів, солістка творчих колективів відділу творчої самореалізації та виховання Ірина Шегеда. Талановита дівчина представляла у цьому проєкті Україну, свою рідну Франківщину та класичний університет  Тернополя у містах Онолє, Пачкув та Кмочборк (Польща).

Вітаємо нашу молоду співачку, бажаємо їй і надалі долати вершини творчості, нести у світ українську пісню.