» » Зустріч-лекція у межах проєкту «StopRussiaChannel - MRIYA»

Зустріч-лекція у межах проєкту «StopRussiaChannel - MRIYA»

Дата: 2-11-2023, 10:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Студенти ВСП «ФКЕПІТ ЗУНУ» спеціальності «Комп'ютерна інженерія» мали пізнавальну та дискусійну зустріч-лекцію з представниками відділу протидії кіберзлочинам в Тернопільській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України. Слухачів було ознайомлено з сучасним проєктом «StopRussiaChannel - MRIYA», який став основним інструментом для боротьби сучасної молоді з негативним впливом ворожої пропаганди, яка дезінформує наше суспільство у період воєнного стану. З метою безпеки студентів та попередження шахрайських схем інспекторами ВПК в Тернопільській області ДКП НП України було запропоновано та представлено конкретні алгоритми дій, які допоможуть не потрапити у поширені махінації. Зустріч відбулася у формі дискусії, де здобувачі у творчій і дружній атмосфері активно обговорювали проєкт.

Дякуємо представникам кіберполіції за ініціативу та важливий внесок в інформування нашої молоді щодо збройної агресії російської федерації проти України. На завершення відбулося підписання меморандуму про співпрацю, яка спрямована на розширення та поглиблення змісту спільної наукової, освітньої та практичної діяльностей.