Зустріч із Мартіном Тараєм

Дата: 3-11-2023, 11:26 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно відбулася зустріч викладачів та студентів соціально-гуманітарного факультету Західноукраїнського національного університету  із випускником СГФ, проректором з освітньої роботи Католицького університету в Ружомберку Мартіном Тараєм.

У ході спілкування було окреслено освітні тренди та напрями міжнародної співпраці у культурно-освітній сфері. Багато уваги гість приділив ключовим моментам академічної мобільності українських студентів та можливостям участі в європейських проєктах. Мартін Тарай поділився враженнями про перебування студентів соціально-гуманітарного факультету (спеціальності «Графічний дизайн», «Менеджмент соціокультурної діяльності», «Фізична культура і спорт») на стажуванні у Католицькому університеті в Ружомберку.

Зустріч була натхненною, змістовною і насиченою!