Зустріч із колективом ТСШ №3

Дата: 3-11-2023, 11:24 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Доброю традицією Західноукраїнського національного університету є співпраця із різними закладами освіти нашого міста, яка дає можливість обмінятися досвідом та налагодити комунікацію. У гості до давніх друзів та надійних партнерів-ТСШ №3 завітала доцент кафедри психології та соціальної роботи, психолог навчально-наукового центру соціально-психологічної підтримки та резильєнтності Тетяна Надвинична.  Вона разом із учнями 6А класу шукала відповіді на актуальні питання сьогодення: як вгамувати свої емоції? Як розрізняти різні види конфліктних ситуацій? Що таке булінг? А також присутні також вчилися взаємодіяти та працювати у команді.

Заняття пройшло надзвичайно динамічно, весело й емоційно, учні демонстрували неабияку обізнаність щодо питань, які розглядалися, а також були позитивними і активними у виконанні завдань.

Щиро дякуємо усім учасникам та чекаємо нових зустрічей.