» » Вітаємо з Днем працівника соціальної сфери!

Вітаємо з Днем працівника соціальної сфери!

Дата: 5-11-2023, 09:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Щорічно, у першу неділю листопада, Україна відзначає День працівника соціальної сфери – це професійне свято тих, хто присвятив життя допомозі та підтримці інших. Своєю невтомною працею Вони навчають долати виклики сьогодення, дарують світло тим, хто відчуває самотність і біль, захищають права та гідність кожного громадянина й стають опорою для безлічі людей.

Шановні викладачі, працівники, студенти та випускники кафедри психології та соціальної роботи! Ваш обраний шлях – це покликання, адже своїм милосердям, людяністю та великодушністю Ви формуєте гуманне, справедливе та відповідальне суспільство.

Пам’ятайте, що Ваше добро обов’язково повернеться до Вас сторицею. Тож нехай ці слова завжди супроводжують Вас у благородній місії служіння людям. Бажаємо міцного здоров'я, невичерпної енергії та наснаги. Нехай Ваша діяльність завжди приносить задоволення і гордість, а Ваші досягнення будуть джерелом натхнення для усіх нас!

Ректор                                            Оксана ДЕСЯТНЮК