» » Вітаємо переможців «New Generation-2023»

Вітаємо переможців «New Generation-2023»

Дата: 7-11-2023, 10:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Доброю традицією у Західноукраїнському національному університеті є проведення конкурсу презентацій студентських академічних груп «New Generation», організаторами якого є колектив відділу творчої самореалізації та виховання і профспілкова організація студентів ЗУНУ.

Студенти класичного університету Тернополя демонстрували свої таланти, презентували свою особистість. Вони проявили високий патріотизм, закликаючи суспільство до волонтерства, а також ділилися своїми переживаннями через війну в Україні та вірою у перемогу.

На конкурс було надіслано понад 50 відеопрезентацій, з яких було обрано 22 найкреативніших роботи.

За доброю традицією до складу журі знову долучилися студенти-представники кожного факультету, інститутів, коледжу, а також представники команди «CREATION STUDIO» Ілона Дядьо, Володимир Дячук та Дмитро Худик.

Отож підсумки конкурсу:

І місце-ПСт-11 (ВСП «ФКЕПІТ»);

ІІ місце-СА-11,ІСТ-11 (ФКІТ);

ІІІ місце-ПР-16 (ЮФ), МАРК-12 (ФЕУ), ПРт-13 (ВСП «ФКЕПІТ»).

Також члени журі визначили переможців в номінаціях:

«Погляд у майбутнє»-ПР-11 (ЮФ),МЕНМ-11 (ННІМВ ім.Б.Гаврилишина);

«Авторська пісня»-ПСт-11 (ВСП «ФКЕПІТ»);

«Супер студенти»-МЕНмб-11 (ФЕУ);

«Реклама спеціальності»-БЦІ-11,12 (ННІІПІ),ПД-11 (ЮФ),БКП-11,12 (ННІМВ ім.Б.Гаврилишина);

«Найкращий скетч-ком»-МЕН-11 (ФЕУ);

«Найкраще TV-шоу»-ДИЗ-11 (СГФ);

«Найкраща студентська історія»-ФМПС-11 (ФФО);

«Об’єднані ЗУНУ»-МВСК-11 (ННІМВ ім.Б.Гаврилишина);

«Авторський вірш»-ПР-13 (ЮФ);

«Авторський реп»-КІт-11,12,13,14 (ВСП «ФКЕПІТ»);

«Подорож крізь роки»-ПТт-12 (ВСП «ФКЕПІТ»);

«Заклик до волонтерства»-ПДт-11 (ВСП «ФКЕПІТ»);

«Найкращий мерч спеціальності»-ТТЛ-11,12 (ННІІПІ);

«Куратор-детектив»-Ростислав Володимирович Романів (ОО-11, ФФО);

«Куратор-мотиватор»-Яремко Оксана Михайлівна (СР-11, СГФ);

«Зірковий професор»-Григорій Леонардович Монастирський (ФЕУ);

«THE BEST ДЕКАН»-Андрій Семенович Коцур (ФЕУ).

За підсумками лайків під відео в YouTube було обрано переможця в номінації «Глядацькі вподобайки»-ПСт-11 (ВСП «ФКЕПІТ»).

Вітаємо переможців конкурсу презентацій студентських академічних груп «New Generation-2023» і дякуємо всім учасникам за креативний, творчий та оригінальний підхід.

Студенти ЗУНУ – найкращі!