» » Науковці Західноукраїнського національного університету!

Науковці Західноукраїнського національного університету!

Дата: 10-11-2023, 14:29 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Щорічно, 10 листопада, в усьому світі відзначають Всесвітній день науки в ім’я миру та розвитку.

Наука є визначальним чинником життєдіяльності закладу вищої освіти. У ній закладений могутній фактор формування інтелектуального потенціалу нації. Приємно відзначити, що класичний університет Тернополя з кожним роком творчо зростає, презентуючи на конференціях, міжнародних виставках, форумах найвагоміші надбання, педагогічні інновації, практику використання інформаційних технологій у навчанні, науці.

Відрадно, що молода наука демонструє високий інноваційний потенціал, можливості та перспективи для росту університету.

Спільними зусиллями ми створимо хороший ґрунт для наукового  майбутнього закладу вищої освіти. Ваші доробки надають унікальну можливість переконливо довести суспільству високу ефективність наукових напрацювань.

Бажаю Вам жаги до пізнання, нових цікавих відкриттів та творчого натхнення!

Працюємо для України в ім’я Перемоги!

Ректор - Оксана Десятнюк