» » Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

Дата: 13-11-2023, 17:25 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

З нагоди Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва працівників відділу творчої самореалізації та виховання Західноукраїнського національного університету з нагоди професійного свята привітали ректор, професор Оксана Десятнюк та проректор з науково-педагогічної роботи класичного університету Тернополя Віктор Островерхов.  Колектив відділу нагородили грамотами за вагомий внесок у культурний та духовний розвиток, творчу самореалізацію студентської молоді ЗУНУ.

Оксана Миронівна подякувала за плідну натхненну працю, побажала наснаги, успішної реалізації нових мистецьких проєктів, творчої енергії надихати молодь змінювати світ на краще та звеличувати рідну Україну.
Без традиції немає культури, а без культури немає нації, адже кожен народ живе доти, доки живе його культура. Вона щоденно єднає людей, творить міцний культурний фронт у безмежній вдячності невтомним захисникам України, що тримають над нами українське небо.
Миру й добра усім!