» » Фахівець відділу творчої самореалізації та виховання ЗУНУ отримала подяку департаменту культури та туризму

Дата: 14-11-2023, 09:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Немає нічого ціннішого, ніж речі, створені власноруч, або руками близької тобі людини. Адже, коли людина творить, вона вкладає у свій виріб душу і почуття. Виникає оберіг, талісман, унікальна річ, заряджена енергією добра. Така талановита особистість працює у відділі творчої самореалізації та виховання ЗУНУ - Марія Гайда.

У її творах мистецтва втілені думки і мудрість, настрій та емоції.

Майстриня народних художніх промислів проводить майстер-класи зі студентською молоддю університету, бере участь у благодійних ярмарках на підтримку Збройних Сил України.

До Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва Марія Іванівна за збереження та примноження, особистий внесок у розвиток національної культури відзначена подяками департаменту культури та туризму Тернопільської обласної військової адміністрації та Тернопільського обласного методичного центру народної творчості.

Вітаємо майстриню та бажаємо, щоб її життя було барвисте, а доля приносила достаток, натхнення, гармонію та енергію для втілення нових ідей.