З Міжнародним днем студента!

Дата: 17-11-2023, 15:40 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Дорогі студенти Західноукраїнського національного університету!  Вітаємо Вас із Міжнародним днем студента – святом палких, інтелектуальних, відданих Батьківщині юнаків та дівчат.

Бути студентом – це наповнювати життя натхненням та невгамовною енергією, різноманітністю думок та ідей, цікавими проєктами та творчими здобутками, бути відповідальними за свої вчинки, втілювати найсміливіші плани, помилятися та робити висновки, не гаяти часу.

Ви формуєте власну філософію,  цінності та погляди на світ, йдете шляхом особистісного й  професійного зростання, реалізовуєте свої амбітні мрії, переймаєте досвід від наставників, долаєте труднощі й працюєте над собою, волонтерите та наближаєте перемогу.

Вам жити в Україні, відбудовувати її та розвивати, любити та народжувати, плекати і берегти.

Будьте переконливими, ініціативними,  цілеспрямованими, патріотичними та сильними!  Україна – це Ви!

Ректор ЗУНУ - Оксана ДЕСЯТНЮК