» » Гостьова лекція начальника фінансово-економічної служби Тернопільського зонального відділу Військової служби

Дата: 17-11-2023, 10:40 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно відбулася гостьова лекція за участю начальника фінансово-економічної служби Тернопільського зонального відділу Військової служби Олександра Танасова «Деякі питання щодо здійснення контролю в умовах воєнного стану».

У зустрічі взяли участь викладачі кафедри фінансового контролю та аудиту, аспіранти, студенти, які навчаються за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування» на бакалаврській освітньо-професійній програмі «Облік і оподаткування» та  магістерській освітньо-професійній програмі «Аудит та державний фінансовий контроль».

У ході проведення гостьової лекції було розглянуто питання спеціального законодавства щодо здійснення контролю в умовах воєнного стану. Також Олександр Танасов акцентував увагу на найпоширеніших правопорушеннях, які виявляють під час здійснення контрольних заходів.

Зустріч відбулася у форматі живого спілкування, у невимушеній атмосфері Олександр Танасов дав вичерпні відповіді на запитання щодо здійснення контролю з використанням  Excel.